Виготовимо безкоштовно викраси кольорів - Limestone

Виготовимо безкоштовно викраси кольорів

Акція діє з 02.04.2022 до 31.03.2023

Статус: Активна

Вибір кольору фарби — один з найважчих етапів оздоблення стін. Усі можливі каталоги кольорів не завжди точно дозволяють зрозуміти, як виглядатиме стіна чи стеля. Саме тому ми в компанії Limestone Ukraine виготовляємо вам невеликі викраси кольорів фарб, щоб ви могли приставити до їх до стіни й обрати потрібний. Вам лише потрібно написати перелік кольорів, які хочеться побачити на викрасах. Все решта — за нашими працівниками. Ми готові виготовляти такі взірці поки ти не скажеш: «Досить! Я визначився».

Акція

Ми хочемо, щоб ти був задоволений співпрацею з нами. Саме тому ми запустили цю акцію, завдяки якій тобі буде легше обрати колір стін та стель. Кожного тижня десятки людей користуються перевагами цієї можливості. Залишай заявку, а наш менеджер розкаже тобі деталі. Врахуй, що кількість людей, які можуть скористатися акцією, — обмежена, тому не зволікай.

Зацікавила акція? Залиште свої контактні дані, а наш менеджер зв‘яжеться з вами для уточнення деталей
  Де купити?

  У нас є 12 представників, де ви можете отримати консультацію і придбати потрібні товари. Але якщо нас ще немає у вашому місті, ми відправимо замовлення в будь-який куточок України
   Адреса головного офісу у Львові:

   +38 067 970 3783 info.limestoneua@gmail.com Львів, вул. Липова Алея, 15

   Представництва LImestone Ukraine в інших містах:

   Реєстрація успішна!

   Найближчим часом наш менеджер сконтактується з вами.